Комп'ютерна Академія Одеський технологічний університет IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Корисна інформація

Кафедра військової підготовки Інституту Військово-Морських Сил Національного університету “Одеська морська академія”(м. Одеса)

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

За якими освітніми рівнями проводиться підготовка?

Університет здійснює підготовку фахівців за освітнім рівнем бакалавра відповідно до Ліцензії.

За яким спеціальностями проводиться підготовка в університеті?

За спеціальністю 122 «Комп’ютерні науки».

Чи передбачено на запропонованих програмах підготовки спеціалізації?

В межах спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» бакалаврської підготовки абітурієнти зможуть обирати одну з трьох спеціалізацій: Розробка програмного забезпеченняКомп’ютерна графіка та дизайн,  Комп’ютерні мережі та кібербезпека.

 Усі навчальні програми університету розроблені з урахуванням міжнародних вимог та враховують особливості сучасного ринку праці. До викладання дисциплін спеціалізацій будуть залучені практикуючі IT-спеціалісти провідних компаній України та південного регіону.

Чи приймаються на навчання іноземні громадяни та особи без громадянства?

До університету приймаються:

  • громадяни України, які мають відповідний ступінь, освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та виявили бажання здобути вищу освіту.
  • іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають в Україні, особи, яким надано статус біженця в Україні, особи яким надано статус закордонного українця, і які перебувають в Україні на законних підставах та мають право на здобуття вищої освіти нарівні з громадянами України (стаття 4, пункт 2 Закону України Про вищу освіту), які мають відповідний ступінь, освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та виявили бажання здобути вищу освіту.

Який ліцензований обсяг прийому на навчання?

Відповідно до Ліцензії − 300 осіб (з урахуванням строків навчання).

Чи передбачено вступ на заочну форму навчання?

Так. Навчання проводиться за денною формою навчання.

Хто може вступити на навчання в університет?

Особи, які мають повну загальну середню освіту (з атестатом про повну загальну середню освіту та результатами ЗНО), випускники технікумів і коледжів (з дипломом молодшого спеціаліста)

Які передбачено терміни підготовки фахівців?

Навчання за освітнім рівнем бакалавра – 4 роки на базі повної загальної середньої освіти та 3 роки на базі почткової вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень молодший спеціаліст)

Чи можливо після закінчення 11 класу вступити на навчання без ЗНО?

Ні. Після 11 класу вступ до університету передбачено  виключно за результатами ЗНО.

Як після закінчення технікуму чи коледжу вступити на бакалаврську програму?

Зарахування здійснюється за результатами фахових вступних випробувань з урахуванням середнього бала диплома молодшого спеціаліста.

Чи передбачене державне замовлення?

Ні. Фінансування підготовки фахівців в університеті здійснюється за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб.

Як подаються заяви для навчання на бакалаврській програмі на базі повної загальної середньої освіти (зокрема випускники 11-х класів)?

В електронній формі через електронний кабінет вступників. Реєстрація електроних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів розпочинається 01 липня 2021 року.

Як подаються заяви для навчання на бакалаврській програмі на базі неповної вищох освіти (зокрема випускники коледжів та технікумів)?

Випускники технікумів і коледжів (з дипломом молодшого спеціаліста) подають документи до Університету особисто, в паперовій формі.

Коли подаються заяви для навчання на бакалаврській програмі на базі повної загальної середньої освіти (зокрема випускники 11-х класів)?

З 14 липня по 22 липня 2021 року (з 14 липня по 16 липня – для осіб, які вступають на основі співбесіди або вступних іспитів).

Чи можна в університеті отримати допомогу при реєстрації електронних кабінетів вступників?

Так. Консультаційний центр щодо реєстрації електронних кабінетів вступників буде працювати з 01 липня до 22 липня 2021 року.

Коли подають заяви і документи для навчання на бакалаврській програмі випускники технікумів і коледжів?

З 14 липня по 22 липня 2021 року.

Сертифікати ЗНО з яких предметів потрібні для вступу на перший курс бакалавра на основі повної загальної середньої освіти?

перший предмет – українська мова та література;

другий предмет – математика;

третій предмет – фізика або іноземна мова (англійська мова), історія України.

Мінімальна кількість балів для допуску до участі у конкурсі – 100 балів.

У 2021 р. приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання  2018 - 2021 років.