Комп'ютерна Академія Одеський технологічний університет IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Спеціалізація

Мережі та кібербезпека

Навчальна програма "Комп’ютерні мережі та кібербезпека" створена для тих, хто хоче отримати актуальні знання в мережевій інженерії, брати участь в процесах створення інформаційних технологій, адміністрування комп'ютерних систем та організації захисту цих систем.

Залиш заявку щоб, отримати безкоштовну консультацію і дізнатися більше про інноваційність освітньої програми

Системний адміністратор.

Фахівець захисту інформації.

Розробник засобів захисту інформації.

Фахівець комп’ютерних систем.

Фахівець Інтернет – безпеки

про спеціалізацію

Мережі та кібербезпека

Наші навчальні програми створені для тих, хто хоче не тільки отримати диплом державного зразка, а й стати професіоналом в мережевій інженерії. Ми створили комплексну програму навчання, яка розвиває професійні IT-навички через практику і дозволяє нашим студентам працевлаштовуватися за фахом вже на 3-му курсі навчання

Актуальність, професіоналізм, турбота

Навчання в Одеському технологічному університеті «ШАГ» базується на трьох обов'язкових складових ефективної освіти:

Актуальна програма
Знання та навички, які отримують наші студенти, повинні відповідати вимогам роботодавців сьогодні і в майбутньому.
Викладачі-практики
Наші викладачі - фахівці з досвідом роботи в провідних IT-компаніях. На заняттях студенти отримують тільки актуальні знання з реальної практики.
Дружня атмосфера
Ми створили особливе середовище навчання, де викладачі та студенти спілкуються на рівних. Наші аудиторії оснащені комфортними робочими місцями, комп'ютерною технікою та ліцензійним програмним забезпеченням.

Хочеш дізнатись більше про програму та перспективи навчання, предмети та викладачів? Запишись на безкоштовну консультацію прямо зараз!

Кар'єрні перспективи

на Тебе чекають такі посади в IT-компаніях:

Системний адміністратор

Фахівець захисту інформації

Розробник засобів захисту інформації

Фахівець комп’ютерних систем

Фахівець Інтернет – безпеки

Програма навчання

дисципліни освітньої програми

 1. 01 Маршрутизація в ІР-мережах CCNA
 2. 02 Технології програмування (Python)
 3. 03 Комутація в локальних мережах та пошук неполадок
 4. 04 Стандарти та протоколи інформаційної безпеки. Cybersecurity Essentials
 5. 05 Основи безпеки у мережах Cisco CCNA S
 6. 06 Адміністрування WinServer
 7. 07 IoT та хмарні технології. Командний проект
 8. 08 Системне та мережеве адміністрування Linux
 9. 09 Кібербезпека в інформаційних системах. CCNA Cybersecurity Operations
 10. 10 Адміністрування БД SQL
 11. 11 Інструменти DevOps

Переваги

Унікальністю і особливістю нашої освітньої програми є:

Широкий вибір додаткових дисциплін
Безліч додаткових дисциплін дає студентам можливість обирати і вивчати те, що їм подобається і формувати власну освітню карту.
ERASMUS
Програми ЄС Еразмус+ дають змогу нашим студентам для участі в конкурсах та впровадження проєктів через створення і спільні заходи з мережею інституційних координаторів Еразмус+ (семінари, тренінги, консультації).
Викладачі – реальні практики в IT-індустрії
Наші викладачі– діючі спеціалісти та співробітники провідних IT-компаній. Вони знають актуальні потреби ринку та навчають студентів сьогодні тому, що буде необхідно завтра у їхній роботі.
Дипломи державного зразка
Разом з дипломом державного зразка за спеціальністю
Комп'ютерні науки” можлива професійна сертифікація CISCO, Microsoft або Autodesk
Стажування в престижних IT-компаніях
Наші партнери, провідні ІТ-компанії, співпрацюють з нами на постійній основі і пропонують інтернатури та стажування для студентів, з можливістю подальшого працевлаштування.
Проєктні роботи + власне портфоліо
Студенти вже з першого курсу беруть участь у реальних проектних роботах з можливістю виконання своїх фахових ролей, набуття практичного досвіду і отримання кейсів для свого портфоліо.

Хочеш дізнатись більше про програму та перспективи навчання, предмети та викладачів? Запишись на безкоштовну консультацію прямо зараз!

За підсумками навчання студенти вміють:

Використовувати програмні та інструментальні засоби для вирішення практичних проблем в області IT.
Працювати з мережевим програмним забезпеченням, яке функціонує на базі різних топологій структурованих кабельних систем, використовує комп'ютерні системи та мережі передачі даних, аналізує якість роботи комп'ютерних мереж.
Застосовувати методи і засоби забезпечення інформаційної безпеки, розробляти і експлуатувати спеціальне програмне забезпечення захисту інформаційних ресурсів об'єктів критичної інформаційної інфраструктури.
Оцінювати потенційні загрози в інформаційних системах і застосовувати засоби захисту інформації.
Застосовувати сучасні технології захисту для забезпечення кібербезпеки інформаційних систем, проектувати та аналізувати ефективність засобів захисту та управління безпекою інформаційних систем.
Застосовувати моделі і методи комп’ютерної стеганографії при проектуванні та розробленні засобів захисту інформаційних і телекомунікаційних систем.
Використовувати професійно-профільовані знання та практичні навички з фундаментальних дисциплін в процесах аналізу та створення комп’ютерних, комунікаційних, інформаційних та інших технічних систем.
Здійснювати аналіз та синтез криптографічних систем захисту інформації.
Розробляти та працювати із засобами консолідації та тиражування даних, застосовувати знання про процес ліцензування і сертифікації на практиці.

Здобудь вищу IT-освіту за спеціальністю "Мережі та кібербезпека" – зроби крок назустріч своєму успішному майбутньому!

Запишіться на персональну консультацію?

Замовляй безкоштовну консультацію прямо зараз. Ми на зв’язку і готові допомогти та дати відповіді на всі твої запитання!

Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з вами, щоб відповісти на ваші запитання