Комп'ютерна Академія Одеський технологічний університет IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Двадцять дев'ята зустріч Одеської Java групи

Cloud Native Spring Спікер: Orkhan Gasimov Digital Transformation Architect, Software engineer, trainer and consultant with over 15 years of engineering with experience in both, front-end and back-end. Active involved to development of distributed applications of various scales.

29.03.2019 Двадцять дев'ята зустріч Одеської Java групи

Програма заходу:

Тема: Cloud Native Spring

Спікер: Orkhan Gasimov Digital Transformation Architect, Software engineer, trainer and consultant with over 15 years of engineering with experience in both, front-end and back-end. Active involved to development of distributed applications of various scales.

  Ви маєте на увазі, що Spring Boot became de facto standard for building microservices. Ми маємо також те, як Spring Cloud helped to bind and orchestrate microservices. However, main focus is still cloud solutions, native cloud solutions! У цій розмові будуть переглянуті технології, які допомагають будувати Serverless and Streaming apps, які можуть бути quickly adapted до різних clouds і навіть більше.

  Ми бачили, як Spring Boot став де-факто стандартом для побудови мікросервісів. Ми також бачили, як Spring Cloud допомагає зв'язувати та керувати мікросервісами. Тим не менш, в основному у фокусі, як і раніше, хмарні рішення, нативні хмарні рішення! У цій доповіді ми розглянемо технології, які допомагають створювати програми без серверів та потокову передачу, які можна швидко адаптувати до різних хмар і навіть більше.