Презентація міжнародної програми мобільності студентів Erasmus

8 лютого 2024 року відбулася презентація міжнародної програми мобільності студентів Erasmus для студентів 2-го та 3-го курсів спеціальності "Розробка програмного забезпечення" та "WEB-дизайн" в Одеському Технологічному університеті "ШАГ". Згідно зі стратегією інтернаціоналізації, академія "ШАГ" активно розвиває міжнародні зв'язки зі своїми партнерами. Під час презентації студентам було надано детальну інформацію щодо принципів відбору учасників, підготовки документів та інших аспектів участі у програмі. Також було представлено можливість мобільності на 1 семестр в університетах-партнерах: "Політехніці Меджимур'є у Чаковці" та "Університеті Юліуса-Максиміліана у Вюрцбурзі". Запрошуємо студентів взяти участь у конкурсі на участь у програмі мобільності для отримання цінного міжнародного досвіду.

On February 8, 2024, a presentation of the international student mobility program Erasmus took place for students of the 2nd and 3rd years of the "Software Development and WEB Design" specialty at the University of Technology STEP. In accordance with the internationalization strategy, the University of Technology STEP actively develops international relations with its partners. During the presentation, students were provided with detailed information on the selection criteria, document preparation, and other aspects of participation in the program. Additionally, the opportunity for mobility for one semester at partner universities, such as the Polytechnic of Međimurje in Čakovec and the Julius-Maximilians-Universität in Würzburg, was presented. We invite students to participate in the competition for the mobility program to gain valuable international experience.