Майстер-клас «Принципи проектування класів S.O.L.I.D.»

Запрошуємо всіх студентів на майстер-клас «Принципи проектування класів S.O.L.I.D.» - повтор першого майстер-класу з циклу "Об'єктно-орієнтоване проектування та архітектура програми".

19 жовтня 2019 року Завідувач кафедри «Розробка програмного забезпечення» Одеської філії Комп'ютерної Академії «ШАГ» Дмитро Барабаш запрошує всіх студентів на майстер-клас «Принципи проектування класів S.O.L.I.D.» - повтор першого майстер-класу з циклу "Об'єктно-орієнтоване проектування та архітектура програми".

Про що поговоримо:

Аналіз, проектування та архітектура.

Анотація класів та інтерфейсів.

Принципи проектування класів S.O.L.I.D.

Що потрібно знати:

Весь матеріал курсу «Основи ООП з урахуванням мови C++».