ІТ стартап: з чого почати?

“ШАГ” завершили курс навчання “ІТ стартап: з чого почати?” за методикою Startup School під керівництвом Вадима Роговского.

Для проходження курсу групи були поділені на команди з 3-х чоловік для опрацювання всіх аспектів свого стартапу на етапі pre-start marketing.

Студентам були поставлені наступні завдання: описати конфігурацію, розробити елементи дизайну, зробити Лендінги, провести опитування ЦА і т.п.

Це все те, що повинен робити будь-який стартапер перш ніж приступати до програмування.

Завдяки цьому курсу вони оволоділи методикою початкового опрацювання будь-якої бізнес-ідеї, що з’явилася у них в голові, відпрацювали на практиці навички підприємницького мислення, яке саме по собі є основою успіху в житті, та отримали велику практику у командній роботі.

Фінал – пітчинг кращих команд.