Програми міжнородної мобільності Erasmus+

У рамках програми міжнородної мобільності Erasmus+ два співробітника Одеського технологічного університету «Шаг» були направлені на академічну мобільність до Медімурського політехніки у м. Чаковець (англ. Međimurje Polytechnic in Čakovec)  (Хорватія). Međimurje Polytechnic in Čakovec або Međimursko veleučilište u Čakovcu (MEV) - вищий навчальний заклад в Хорватії.  MEV почав свою роботу в 2007 році.  Університет знаходиться в межах Чаковца - невеликого міста Хорватії.  Međimurje Polytechnic in Čakovec безперервно входить в топ 20 кращих вузів Хорватії.

З 19 вересня по 2 жовтня 2021 року к.т.н., доц. Касьянова Валерія Анатоліївна та к.т.н. Гриньова Ірина Іванівна пройшли академічну мобільність. В рамках якої:

-був презентований Одеський технологічний університет «Шаг»;

-керівником відділу міжнародних зв’язків, Марією Міщунчак та завідуючим лабораторією Медімурського політехніки у м. Чаковець проведена екскурсія по лабораторіях та корпусам;

-порівняні навчальні програми для подальшого обміну студентами;

• обговорені загальні точки для подальшого наукового співробітництва.

Керівництво та співробітники Одеського технологічного університету «Шаг» висловлюють подяку Європейскому союзу та Erasmus + агенції за надану можливість.