Архітектура GUI-додатків

Завідувач кафедри «Розробка програмного забезпечення» Одеської філії Комп'ютерної Академії «ШАГ» Дмитро Барабаш запрошує всіх бажаючих на майстер-клас «Архітектура GUI-додатків» – другий майстер-клас із циклу «Об'єктно-орієнтоване проектування та архітектура програми».

15.06.2019 Архітектура GUI-додатків

Про що поговоримо:

Архітектурні проблеми побудови GUI-додатків.

Сімейство патернів MVC.

Патерни MVC, MVP та MVVM.

Боротьба зі спагеті-кодом у WinForms-проектах за допомогою патерну MVP.

Що потрібно знати:

Приклади будуть на C#/WinForms, але для розуміння архітектурних рішень може вистачити досвід роботи з message crackers з C++/WinAPI.