59 зустріч Microsoft .NET User Group Одеса

3.10.2019 59 зустріч Microsoft .NET User Group Одеса

Про доповідача: Stas Lebedenko

Stas is driving solution architecture changes and writing code within different projects @ Sigma Software as a senior software developer. Projects include IoT data processing, serverless and classic web apps, data integration processing orchestration. Still enjoying development, software architecture, and attending community events to gain and share   experience.

Про доповідь: Serverless в Azure: плюси, мінуси, підводні камені.

Серверлес є однією з хайпових технологій і знайти інформацію про її преваги не складає труднощів. Тому я хочу розповісти про підводні камені і проблеми інтеграції з legacy рішеннями. Поділюсь  досвідом створення додатків на базі Azure Functions з event-driven архітектурою. Також згадаю декілька корисних  варіантів застосування  і покажу коротке демо.