3устріч одеської С++ групи

4.07.2019 3устріч одеської С++ групи

Про доповідача: Сергій Пастухов, С++ розробник з 18-річним досвідом у різних галузях: від відео компресії до моніторингу високонавантажених додатків. В даний час працює в компанії Eyeway-Vision, яка розробляє платформу для доповненої реальності.

Доповідь: Гра в хованки: пошук імен в C++. Пошук та дозвіл імен – досить складна сфера мови, деякі правила прості, інші заплутані та неочевидні. У цій доповіді будуть розглянуті деякі особливості пошуку імен у C++ та причини такої, іноді дивної на перший погляд, поведінки.

Про доповідача: Євген Бешкарьов – Team Lead у Luxoft. Разом із командою розробляє Automotive-рішення на базі операційної системи реального часу (Real Time OS). До цього займався розробкою мережевого додатку для синхронізації даних між різними пристроями, де встиг побути Front End-розробником. Любить активний відпочинок, захоплюється всім, що їздить та літає. А ще займається бізнесом, продажами та маркетингом.

Про доповідь: Protobuf. Як? Навіщо? Чому?

Сьогодні Protocol buffers давно перестав бути просто іграшкою з Google і зайняв своє місце серед технологій, на які треба зважати. На зустрічі ми розберемо, що таке Protobuf, як він виглядає і для чого використовується. Разом подивимося, що можна з його допомогою зробити та як його застосовувати. Не обіцяю відкрити Америку для тих, хто добре знайомий з протоколом, але впевнений, що навіть вам буде цікаво дізнатися, де ще він використовується крім Google :)