Комп'ютерна Академія Одеський технологічний університет IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

МРІЯ» StopRussiaChannel MRIYA

Департаментом кіберполіції створено та підтримується проєкт «МРІЯ» StopRussiaChannel MRIYA, який обʼєднує небайдужих громадян у напрямку протидії дезінформації, а також російській пропаганді у мережі Інтернет.

Департаментом кіберполіції створено та підтримується проєкт «МРІЯ» StopRussiaChannel MRIYA, який обʼєднує небайдужих громадян у напрямку протидії дезінформації, а також російській пропаганді у мережі Інтернет.

На сьогодні, у проєкту є офіційний сайт, а також декілька окремих ініціатив:
 • StopRussiaChannel MRIYA https://t.me/+EbXZHBfHXbszY2I6 (основний телеграм-канал, де здійснюються комунікація з підписниками, а також надання завдань для блокування;
 • @stopdrugsbot (бот для збору нових посилань на ворожі ресурси, а також автоматизованої взаємодії з користувачами)
 • Avanger_bot (офіційний бот для збору інформації про ворожу техніку, колаборантів, мародерів та іншу оперативну інформацію)
 •  гра «Котяцький драйв» для підняття морального духу громадян та допомога ЗСУ 
Долучитися до кібервійська блокувати ресурси ворога 👉🏻 https://t.me/+EbXZHBfHXbszY2I6 Інформацію про ворожі ресурси, фейки та пропаганду надсилайте 👉🏻 https://t.me/stopdrugsbot.

Також до проекту додано новий  Сервіс StopFraudMriya (https://t.me/StopFraudMriya_bot) - перевіряй інформацію, щоб не стати жертвою 
Виявляємо та знищуємо шахрайські схеми і руйнуємо плани зловмисників!

Долучайся, поділись з друзями та допоможи подолати онлайн злочинність!

Використовуючи StopFraudMriyа (https://t.me/StopFraudMriya_bot) - ти зможеш перевірити безпечність онлайн шопінгу чи банківського переказу. Ворог також намагається завдати удару по фінансовій сфері, а тому твоя обізнаність допомагає у спільній справі протидії руснявій агресії 

Також, зможеш дізнатися типові схеми шахрайства, щоб уберегти себе від них. Поради та рекомендації як діяти, коли нажаль, вже втратив гроші або товар і куди звертатися за допомогою.

Вже доступна:
1. Перевірка номеру телефону 
2. Перевірка банківських карт